Jala.lt – padangų rinkos ekspertas, galintis pasiūlyti didelį aukščiausius standartus atitinkančių CONTINENTAL, GOODYEAR, HANKOOK, DUNLOP ir kitų žinomų gamintojų padangų pasirinkimą. Mūsų nuomone atsiradome tokiu laiku, kai žmonės vis dažniau renkasi pirkti ne tik fizinėse parduotuvėse, tačiau ir internetinėse. Tad turime tikslą įrodyti, jog apsipirkti naudojantis kompiuteriu, telefonu ar kitą priemone, kuri turi prieigą prie interneto ryšio yra greita ir patogu!

Vertiname tik ilgalaikę partnerystę su patikimais, pasaulyje puikiai žinomais ir pripažintais gamintojais. Todėl šiai dienai atstovaujame tik prekės ženklams, garantuojantiems aukščiausią produktų kokybę.

2684 LAIMINGŲ KLIENTŲ
8052 PARDUOTŲ PADANGŲ
14508 UNIVERSALIŲ PADANGŲ
13584 VASARINIŲ PADANGŲ
13547 ŽIEMINIŲ PADANGŲ
41589 PADANGŲ IŠ VISO

Mes keičiame žmonių požiūrį.

Mūsų tikslas – įgyti ir išlaikyti klientų pasitikėjimą. Kiekvienas klientas, yra teigiama patirtis mums. Suprantame, jog norint turėti sėkmingą verslą, privalome įsiklausyti į kiekvieno poreikius, tad mūsų pamatas – patenkinti klientai ir darnus kolektyvas. Tik pažinę savo pirkėjus galime pasiūlyti individualius sprendimus kiekvienam!