Run-flat padangų nauda

Run-flat padangų nauda

Jeigu kelionės metu Jums nuleidžia padangą, paprasta suprasti, jog tai sukels jums labai daug nepageidaujamų nepatogumų. Ne visi iš mūsų yra pasiruošę pasikeisti padangą patys, tad kartais teks ieškoti kas galės padėti, o tai kartais gali užtrukti labai ilgai. Šiais laikais yra puiki išeitis pasirenkant run-flat padangas, kurios padės išvengti daugelio problemų. Daugumoje padangų parduotuvių galite rasti run-flat padangų.

Run-flat padangų tipai
Šiandieninėje padangų rinkoje yra dviejų tipų run-flat padangos: save palaikančios ir su pagalbinė run-flat sistema. Pirmasis tipas turi standesnę vidinę konstrukciją. Pradūrus tokio tipo padangą galite nuvažiuoti apie 100km, dar kitaip iki pirmo serviso. Tačiau reikia nepamiršti, jog pradūrus padangą maksimalus greitis yra 80km/h.

ezgif-4-19af8c42dc.jpg

Yra daugybe run-flat padangų teigiamų savybių. Vienas iš pagrindinių yra tai,  kad jums nereikia išgyventi tos baisios akimirkos, kai jūsų padanga nusileidžia, nes tą akimirką galite ir prarasti automobilio kontrolę. Tai labai nesaugu ir gali turėti labai neigiamų padarinių tiek jums, tiek jūsų automobiliui. Taipogi, naudojant run-flat padangas, jai sprogus nereikia iš kart sustabdyti automobilio. Galite tęsti savo kelionę iki artimiausio automobilių serviso ar namų.

Šiandienos pasaulyje, daugelis žmonių nežino kaip pakeisti padangą. Pagerinta padangų kokybė ir jų gyvavimo trukmė atitolino žmones nuo šios nelengvos užduoties.  Tad jeigu norite išvengti vargo keičiant padangą, rinkitės run-flat padangas, kurios leis vairuoti net jai sprogus.